podnikatelský záměr
BLOG 2018

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

Poslední dobou zažívám nějakou existenční krizi, syndrom vyhoření, prostě si tomu říkej, jak chceš. Neměl bych si stěžovat. Nemusím chodím do práce, mám dost dobrých zakázek, vedu společenský život, ale přesto nejsem spokojen. Nemám do ničeho chuť, nic se mi nechce. Je to jako bych ztratil smysl života, nechodím ven, nerandím a dokonce s nikým nespím. Vlastně poslední dobou dost odbývám i masturbaci. Stále mám pocit, že nic nestíhám, možná je to tím, že spím do dvou odpoledne, nevím. Dnes jsem musel do obchodu nakoupit nějaké věci. Nechtělo se mi, navíc jsem se stal majitelem souhvězdí uhrů na mém doposud krásném ksichtu. Což jsem musel ignorovat a holt udělat zásobu jídla do lednice. Přemluvil jsem se tedy a vyrazil do obchodu. Když jsem si u regálu vybíral, co vlastně chci a na co mám chuť, procházela kolem starší uklízečka, které z pracovního oblečení koukaly holé, svraštělé ruce a krk. Dali jsme se do řeči, nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem si s ní opravdu povídal. Dozvěděl jsem se od ní, že tady uklízí už více jak pětadvacet let. A nyní ji čeká ocenění formou odznaku za odvedenou práci a třináctý plat. Nejen, že se předávají Oskaři a Globy, teď už se oceňují i uklízečky. Odznakem dokazujícím jen to, že celej život uklízela a ona je na to dokonce pyšná. Byla strašně nadšená a šlo vidět, že se z toho těší. Vykouzlila mi úsměv na tváři, měl jsem radost s ní. Asi je se mnou něco špatně. Najednou jsem měl ten pocit, že se člověk musí radovat z maličkostí. Naštěstí mi ten pocit vydržel jen k pokladně a starý dobrý Jakub byl zpět. Ten Jakub, který by v životě neuklízel po nikom jiném, něž po sobě. Jakub, kterému by nestačil odznak za celoživotní ÚKLID.

Ve finále můžu být rád, že podnikám a dost si vydělám. Sice je občas nedostatek času, což mě sere, ale Versace ve skříni nemám pro nic za nic. Myslím si, že ten pocit prázdnoty je způsobený nudou, že se vlastně nic divokého neděje. Je to stereotyp, který mě nudí. Chce to změnu, vymyslet něco nového a zajímavého. Hlavně akčního! Nějakou novou činnost, kde se moc nenadřu, budu pracovat jen pár hodin denně a dost si vydělám. Nerad bych místo důchodu uklízel v obchoďáku.

Cestou domů jsem přemýšlel, co bych tak mohl dělat a jak změnit obor. Cítím, že změnu skutečně potřebuju. V hlavě jsem si vytvářel obzor svých dovedností a zkušeností. Spánek mě asi neuživí, grafiku už dělám, módu nosím, ale rozhodně nechci být řadový zaměstnanec někde v Zaře s pocitem, že se jedná o vrchol mojí pracovní kariéry. Další co mě napadá je sex – sex by mohl být skvělý podnikatelský záměr. Mám rád sex, dokonce ho dobrovolně vyhledávám. Doposud jsem to dělal zadarmo a to nejen ve vztahu, na čem jsem značně prodělal. Nenadřu se, užiju si a ještě zbohatnu. Zabiju tím dvě mouchy jednou ranou. Jo! Šlapky to maj jednoduchý! Když může být Zemanova dcera v pornu, tak proč bych já nemohl být luxusní společník?

Po příchodu domů jsem byl nabuzen vidinou zábavnějších zítřků. A to tak, že jsem ihned začal psát podnikatelský záměr, což je nutnost před každým, nově začínajícím podnikáním. Díky sepsání záměru si odpovíš na mnoho otázek týkajících se podnikatelské činnosti, ujasníš si své postavení na trhu, jaká je konkurence a nastavíš cíle.

Touhle činností dám sbohem sexování se svým ex a posloucháním toho, jak mu chybím.

PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR

PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ: Pánská šlapka, společník, eskort

POPIS ČINNOSTI:

Hlavním záměrem je nabídka kvalitních a flexibilních služeb za účelem ukojení potřeb mého klienta v oblasti rektálních praktik a dalších činností s tím souvisejících. Dále nabídka společnosti na významných akcích jako je ples v opeře, předávání ‘‘prestižních‘‘ cen (Český lev, MFFKV), různé politické akce apod. Popřípadě také možnost společnosti na luxusní dovolené. Plánuji se zabývat službami pro buzny (tzv. sodomie), s použitím prstů, kolíčků či řitní ucpávkou. Nabídnu také možnost barterové spolupráce. Kdy dárci udělám dobře, výměnou za hezkou a drahou věc dle mého výběru (tzv. zlatokopka – tato praktika je nejčastěji využívána ve vztazích). Ceny služeb jsou smluvní, vždy záleží na postavení klienta, rozměrů a specifikaci úkonů, proto nelze paušalizovat. Vždy je nutná konzultace, na základě které provedu kalkulaci přesné částky za poskytnuté služby. Na trhu budu sice nový, ale mou velkou výhodou je nízký věk, prvotřídní vzhled a drobná postava. Troufám si říct, že i množství vlasů hraje velkou roli. Díky svým zkušenostem a léty praxe, kdy jsem tuto činnost vykonával i několikrát denně, mám předpoklad stát se miliardářem. V této oblasti je mnoho lidí, já chci být ten nejlepší. Mojí hlavní motivací pro vykonávání činnosti je kladný vztah k sexu a ještě kladnější vztah k penězům.

POPIS MÍSTA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI:

Hlavní oblastí pro realizaci výkonu mnou zvolené činnosti je určitě Praha, která je rájem sexuální turistiky. Vždy bude záležet na komunikaci s klientem, kdy a kde se sejdeme. To mi ušetří náklady na provoz kanceláře, kterou nepotřebuji, či jiných prostor. Nejčastěji se bude jednat o plavecký stadion Podolí, pánské sauny, darkroomy v různých barech po celé Praze. A také Václavák, kde budu občas postávat vedle dealera trávy, díky které mě čekání na klienty rychle uběhne.

POTENCIONÁLNÍ ZÁKAZNÍCI:

Jak jsme již zmínil, mí zákazníci budou lidští samci. Především homosexuálně orientovaní. Předpokládám, že se najde i hrstka heterosexuálních mužů, kteří si budou chtít užít, zatím co je jejich manželka na tůře po Pařížský. Chci se zaměřit na zámožné turisty, kteří neznají hodnotu České koruny, nebo ji prostě znát nemusí. Muži v luxusních autech, nebo v botách s červenou podrážkou. Také se zaměřím na mladé kluky, kdy zřídím slevový program na ISIC kartu. Důchodce neberu, proto neplánuji slevu pro seniory. Dále musí být muž dole upraven, to znamená oholen či aspoň zastřižen. Důvodem je hygiena, neestetický vzhled a já to prostě vytahovat ze zubů nebudu.

ANALÝZA KONKURENCE:

Zde musím přiznat, že konkurence v Praze je veliká, stejně jako ve všech oblastech. Na samotném portálu iBoys je cca 37% profilů z Prahy nabízející stejné služby na které se zaměřuji i já. Někteří tyto služby provozují zcela zdarma. Což je zoufalé a je to známka toho, že mu za to nikdo nechce platit, protože je za A) Starý B) Ošklivý C) Tlustý D) Nemá vlasy. Já hodlám služby provozovat za poplatek, zadarmo ani kuře nehrabe. Inzerát typu ‘‘PONUKÁM SEXÍK ZA PENIAŽKY‘‘ pro mě není konkurencí – nevidím v tom propracovaný marketing. Abych si zmapoval konkurenci v Praze detailněji, vydal jsem se na průzkum nočního Václaváku. Kdy jsem byl mile překvapen. Nenašel jsem nikoho mého pohlaví nabízející stejné služby. Tedy stoprocentně to říct nemohu, v Praze je rozšířen trend shemale. A ptát se ruské šlapky, jestli mi ukáže pipinu, je dosti troufalé. Jako ona by asi i ukázala ale za kolik? Dále, pánské prostitutky svoji činnost poskytují pod cenou. Což mi plyne z mnou provedené analýzy, kdy jsem oslovil pár lidí na iBku. Částka začíná na Kč 500,- což je směšné. Mé ceny budou dosti sebevědomé, ale takové, za které opravdu stojím. Je velice důležité znát svou cenu. Konkurenci plánuji zničit.

PLÁNOVANÁ FORMA PROPAGACE:

Výhodou mého podnikatelského záměru jsou rozmanité možnosti propagace. Jelikož se chci zaměřit na pány je nutná forma inzerce na iBku, Mojeklada, Grindr a různé portály pro živnostníky na volné noze. Další formou mohou být vizitky, vlastní webová stránka či doporučení od již použitého klienta. Plánuji velkou reklamní kampaň, do které bude zapojena také růžová barva. Důvod je prostý, růžová barva má evokovat žalud mého pohlavního údu a vzbudit tak zájem polaskat ho, s reklamním textem ‘‘až po kořen‘‘, který celou reklamu podtrhne. Díky tomu upoutám pozornost a vzbudím zvědavost. Tomu se říká podprahová reklama, v mém případě na můj úd a služby s ním spojené. Možná tím přivodím infarkt pár padesátníkům, ale to je riziko povolání. Využiji své zkušenosti v oblasti marketingu a grafické tvorby, kdy si reklamní kampaně a grafické návrhy zpracuji sám. To mi ušetří velké finanční prostředky. Jak jsem také zmínil plánuji slevu pro studenty na ISIC kartu či skupinovou slevu.

V Praze dne … . …………. 2017

Po vytvoření podnikatelského záměru jsem začal googlit, do jakého segmentu patří obor šlapka. Některé odkazy uvádějí, že je to nelegální, jiné zase že se chystá schválení a legalizace. Jelikož jsem si nevěděl rady, zavolal jsem na finančák, abych zjistil co a jak. Slečna nebo paní mi potvrdila že se opravdu nejedná o legální činnost. Byla velmi ochotná a poradila mi, že tyto služby mohu zakamuflovat pod činnost Masér, kde ale s velkou pravděpodobností budu patřit do další vlny EET. Sorry jako, ale dávat účtenku za orál?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *